Bize Katılın !

Art Director

HAKKINDA

Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ama ben onlara taş çıkaracak kadar alaylıyım diye düşünüyor; bir de heyecanlı ve enerjisi yüksek biriysen, özgeçmişini ve portfolyonu gönder lütfen. Bunu yabana atamayız. Merak etme; biz kolay kolay yaşa, askerliğe, ehliyete ya da oturduğun yere bakmayız.

Yetkinlikler

2 yıl dijital ajans deneyimi olan
Yeniyi arayan, meraklı, disiplinli, sorgulayan
Photoshop, Illustrator programlarına hakim, After Effects kullanabilen
Tercihen dijital mecralarda deneyimli
Güncel tasarım trendlerini takip eden

Staj

HAKKINDA

Hepsinden önce söyleyelim ki, rahatlayın. Biz kesinlikle fotokopi çektirmiyoruz. Kabiliyetlerine güvenen bir ekip olduğumuzdan kaynaklı olsa gerek herkes kendi kahve ve fotokopisini yönetebiliyor burada. Zaten pek ihtiyaç da duyulmuyor bir şeyin kopyasına. Sana bir şeyler öğretebilme ihtimali bizi mutlu eder. Masa tenisi ve air hockey dahil. Yine de bunların yanında senden de beklediklerimiz olacak elbette. Meraklı olman, kendi fikirlerinle gelmen, öğrenmek istemen, bunun için gerekirse birilerini ısırman ve başka başka şirin şeyler. Sorumluluk ve iş disiplinini eğlencenin içinde koruman ise en önemli detay. Daha iyi olmak istediğin bir alan varsa, kendini ve beklentilerini anlatan bir maille ulaşabilirsin bize. Mailler cevapsız kalmaz unutma.

Videographer

HAKKINDA

Biz işimizi keyifle yapıyoruz. Ve tercihlerimiz her zaman uzun soluklu bir yol arkadaşlığı. Bu keyife keyif; aklı, vizyonu ve yetenekleri ile bize değer katacak, huzurla çalışabileceğimiz motion graphic artist arıyoruz,

Yetkinlikler

Dijital mecralar için özgün video fikirleri üretebilen
Profesyonel kamera ve fotoğraf makinesi kullanabilen
Kinetik Tipografi ve infografik animasyon konusunda uzman
Müzik ritmine göre iş çıkarabilen
Tasarım yönü kuvvetli
Marka için video içeriği üretebilen
Markaların taleplerini anlayabilen
İş teslim tarihine göre çalışmasını düzenleyebilen takım arkadaşı arıyoruz

Açık pozisyon bulamadın mı ?

Hakkında

Bir sonraki büyük fikir üzerinde işbirliği yapmak isteyen yaratıcı bir düşünürsen, temasa geçmek için tereddüt etme. Senden haber almak istiyoruz.