Dream, Enjoy,
Work!

Marketing

Marketing
Markanızı bütünsel bir anlayışla
ele alıp, iletişim stratejinizi belirler;
Kullanıcı deneyimini ön planda
tutan yaratıcı tasarımlar geliştiririz.

UI/UX designs

UI/UX designs
Kullanıcı arayüzü oluştururken, yeni kullanıcı deneyimleri tasarlarız. Sosyal medya ve içerik pazarlama stratejinizi oluşturken, kampanyalarınızı ve dijital reklamlarınızı da arzu ettiğiniz vitrin değerini yaratarak yönetiriz.

Video Prodüksiyon

Video Prodüksiyon

Video İçeriklerinizi, her seviyede, prodüksiyon ve masaüstü üretimi olarak gerçekleştiririz. Yaratıcı prodüksiyon, animasyon ve fotoğraf ve birçok diğer zengin yöntemler ile markanıza değer katarız.

Danışmanlık

Bizler Tayf olarak markalaşmanın gücüne inanırız. Bu nedenle markanıza uygun stratejileri birlikte planlar ve yaratıcı iletişim çözümlerini hayata geçiririz.
Tayf

Neyi, nasıl yapıyoruz ?

Yeni fikirler ve benzersiz tasarımlar

MediaTayf; devamlı çözüm ve fikir alışverişinde kalması sayesinde her zaman farklı bakış açıları ve yenilikler üreten bir takımdır.

Pusulanın kaybolduğu, çalışma genetiğinin kendi ağırlığının ihmal edildiği durumlarda sürekli fikir deneyleri yapar ve kendimizi hayalgücüne teslim ederiz. Böylece kaosla başlayan bir çok süreci, rasyonelleştirerek yeniden var etmek için çaba sarfederiz.

Orijinal Fikirler

Projelerimizde geliştirdiğimiz her yaratıcı iletişim öğesini, işletmenizin marka değerine katkı sağlayacak şekilde üretip, fiziksel dünya ile dijital ortam arasındaki ara birimleri tasarlarken zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacak net hedefler belirleriz.

Sizi Anlıyoruz

Günümüzün müşteri ilişkileri senaryosunda iletişim süreçlerinin tamamen değiştiğine tanık oluyoruz. İletişim mecralarının her geçen gün çeşitlendiği ve karmaşıklaştığı bu ortamda, iletişimi yalınlaştırarak müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak bütünleşik pazarlama rotasını çizerek; özgün fikirler ile içeriği prestij ve satışa çeviririz.

MediaTayf

Siz sormadan söyleyelim.

Dijital Strateji
Bilinir olmak ile marka olmak kavramlarını karıştırmayıp, bilinirliğinizi markalaşmaya hizmet ettirmek için kullanırız. “Bilinirlik geçicidir, marka olmak kalıcı.” mottosuyla düşüncelerimize yön verip; stratejinizi marka bilinirliğiniz oluşturmak için tasarlarız.
Marka ile İletişim
Marka konumlandırmanın hazır bir reçetesi olduğuna inanmayız. Her işin özgün bir doku ve motoru olması gerektiği inancıyla, işletmenin mimarını periyodik olarak zihin süreçlerimize dahil eder, sizi dinler ve anlatırız. Sizinle iletişime bu yüzden çok önem veririz. Unutmayın hiç kimse markanızı sizin kadar iyi anlatamaz. Kendinizi aktarın sonrasını bize bırakın.
Nasıl İlerliyoruz ?
Hem estetik hem de teknik anlamda günceli yakın takip altına alarak orijinal ve kaliteli projeler üretmeyi ilke edinirken, kullanıcıların markanıza ulaşması ve etkileşime geçmesi adına her kanala özel, kaliteli içerik ve projeyi çekirdekten tasarlayarak uygulamayı amaçlarız.
Sizi Nasıl Anlamlandırıyoruz ?
Size yakın olmak adına hibrit ve odaklı ekipler halinde çalışır, bu sayede amaçla aramızdaki mesafeyi adım adım takip ederiz. Hizmet metodolojimiz; bu nedenle yeni teknolojileri sürekli öğrenmek ve bilgiyi paylaşmak üzere kuruludur. İşletmenizin ekosistemini her açıdan anlayarak en uygun stratejiyi sunar, geleneksel ve yaratıcı çözümleri dijital teknolojiyle birleştiririz
Untitled-2